20.08.2013
TARA
Pošiljam vam slikco naše Tare, ki sva jo v Obalnem zavetišču posvojila 7. avgusta. Tara je prava nagajivka, predvsem ko se zbudi :) Drugače pa sva zelo vesela, da sva jo dobila. Radi hodimo na sprehode, ima tudi že dve prijateljici s katerimi se veselo igra. Bomo poslali še kakšno slikco Tarinih dogodivščin. Tjaša
Zgodbo in fotografijo za rubriko IZ ZAVETIŠČ V TOPLE DOMOVE nam lahko pošljete na info@pesmojprijatelj.si.
Komentiraj
Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti. Uredništvo si pridržuje pravico do izbrisa komentarjev, ki žalijo, javno spodbujajo sovraštvo, razdor ali nestrpnost, so prekomerno obsceni, oglašujejo, na kakršenkoli način kršijo zakonodajo Republike Slovenije ali huje kršijo splošne pogoje uporabe spletnega portala.




