23.09.2011

TIBA

To je pa naša Tiba, ki smo jo dobili v Obalnem zavetišču Sv. Anton.

Nekdo je bil spet "zelo prijazen" in jo vrgel čez ograjo v zavetišče. Na srečo so tam dobri ljudje, ki so takoj poskrbeli zanjo. Ne vemo koliko slabega je doživela, upamo da ne veliko, no sedaj ji mi dajemo vso ljubezen ki jo premoremo, dobimo jo pa vsaj petkrat toliko nazaj. Je prava mala lepotička.

Lepo pozdravljamo vse, ki so tako dobri in rešijo te nedolžne živalice pred krutimi ljudmi.

Vse pohvale Obalnemu zavetišču in celemu osebju, ki pomaga.

Matej, Tadeja in Tiba

 

Deli s prijatelji

Komentiraj

Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti. Uredništvo si pridržuje pravico do izbrisa komentarjev, ki žalijo, javno spodbujajo sovraštvo, razdor ali nestrpnost, so prekomerno obsceni, oglašujejo, na kakršenkoli način kršijo zakonodajo Republike Slovenije ali huje kršijo splošne pogoje uporabe spletnega portala.