Mateja išče brate/sestre svojega Taya
Doma imam pitbulla Taya, star je 2 leti, skoten 10.7.2010 v Mariboru. Kot mladička ga je prvi skrbnik zaradi selitve oddal nekemu mladeniču iz Maribora, saj si ga je skrbnik želel še videti. Kljub temu, ga je nov skrbnik oddaj naprej v Ljubljano. Posvojila ga je neka gospa, ki pa je bil pri njej le en teden. Taya ni nihče prepisal na svoje ime, ljub temu, da je menjal nekaj skrbnikov.
Ob tem pa imam vprašanje oziroma prošnjo. V celotni zgoraj opisani zgodbi ne poznam osebe, ki bi poznala ozadje celotne zgodbe. Sicer sem klicala prvega skrbnika, vendar mi je povedal, da se ne spomni imena gospe, ki je takrat imela mladičke, ne spomni se niti mladeniča, ki ga zgoraj omenjam.
V celotni zgodbi pa bi zelo rada izvedela karkoli glede preteklosti Taya oziroma spoznala brata ali sestro (morda celo njegove starše), ki bi mi lahko pomagali pri kaj več informacijah. Seveda bi bila zelo vesela, tudi če bi se javil ta mladenič, ki bi mi pomagal. Vse to bi rada izvedela, ker ima Tay hudo alergijo, čez pomlad ko začne vse cveteti mu izpada dlaka, bruha in vsako leto je hujše. Rada bi, da se mi kdo oglasi in pojasni vse skupaj. Torej če je že prej imel alergijo itd… Sicer sem dobil nasvet, da naj preko čipa pogledam, vendar mi res nič ne pride prav, saj je bil čipiran in cepljen le enkrat.
Vesela bom vsakega informacije in pomoči. Kontakt: jotmateja7@gmail.com
Komentiraj
Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti. Uredništvo si pridržuje pravico do izbrisa komentarjev, ki žalijo, javno spodbujajo sovraštvo, razdor ali nestrpnost, so prekomerno obsceni, oglašujejo, na kakršenkoli način kršijo zakonodajo Republike Slovenije ali huje kršijo splošne pogoje uporabe spletnega portala.



