26.08.2013

Polonina izkušnja iz Obalnega zavetišča

Včeraj sva se odpeljala v Obalno zavetišče. Zaradi fotografij na vaši spletni strani, zavetišča sploh ni težko najti. Ob prihodu je bilo pred zavetiščem parkiranih nekaj avtomobilov italijsnakih registrskih tablic in upam, da so vsi prišli na pogovor o posvojitvi katerega od štirinožnih prebivalcev.

 

Preko telefona smo se že prej dogovorili, da pripeljeva hrano za pasje mladičke ter mokro konzervirano hrano, ki jo primankuje. Seveda sva dodala še hrano za starejše kužke ter velike brisače ter posodo, ki je vedno dobrodošla. V zavetišču naju je pozdravilo nekaj kužkov, ki so prihiteli nasproti v višjem ograjenem delu.

 

No, nato sva tudi midva pozdravila ostale prebivalce - najprej tiste najmlajše razigrance, ki res ne vem, kako jih lahko ljudje enostavno zavržejo... Nato pa še tiste starejše... Prijazni, vendar žalostni pogledi te spremljajo in poslušajo vsako tvojo besedo. Kužki imajo lepo urejene bokse in čiste prostore, za kar gre res pohvala vsem prostovoljcem, ki skrbijo za dobrobit živali... Vendar si želim, da bi res vsi ti lepi kužki dobili čisto svoje domove, svoje kavče in prijatelje, ki jih nikoli ne bodo zapustili....

Res vse dobro vsem!!!!

Polona

 

Foto: Dare Čekeliš

Deli s prijatelji

Komentiraj

Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti. Uredništvo si pridržuje pravico do izbrisa komentarjev, ki žalijo, javno spodbujajo sovraštvo, razdor ali nestrpnost, so prekomerno obsceni, oglašujejo, na kakršenkoli način kršijo zakonodajo Republike Slovenije ali huje kršijo splošne pogoje uporabe spletnega portala.