TIM
Moje ime je Tim. Iz Obalnega zavetišča sem pristopical v Ljubljano 14 dni nazaj. Rad "pospravljam" copate in nogavičke, pobrusim rob omare, "zložim" odeje in lulam pri sosedu. :)))))
Ko poskrbim za vsa "hišna opravila" se pa takole spočijem. :)) Moji človečki pravijo, da sem mali vragec, a me imajo kljub temu zelooo zeloo radi. V njihovo življenje sem prinesel samo veselje in četudi je kdo bil na začetku proti, da mu družbo delam na kavču, danes zadovoljno "ajava" skupaj v postelji in ne boste verjeli, še blazino mi odstopi. :))))
Poslala: Blanka
Zgodbo in fotografijo za rubriko IZ ZAVETIŠČ V TOPLE DOMOVE nam lahko pošljete na info@pesmojprijatelj.si.
Komentiraj
Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti. Uredništvo si pridržuje pravico do izbrisa komentarjev, ki žalijo, javno spodbujajo sovraštvo, razdor ali nestrpnost, so prekomerno obsceni, oglašujejo, na kakršenkoli način kršijo zakonodajo Republike Slovenije ali huje kršijo splošne pogoje uporabe spletnega portala.



