V spomin: Bruno in Mucko
Prav na 14. februar mineva eno leto odkar naju je zapustil najin dragi prijatelj Bruno! Bil je večer na dan valentinovega, ko te je z avtom zbil brezvesten voznik in ti zlomil hrbtenico. Ko je veterinar rekel, da te moremo uspavati, ker ti ni več pomoči, se mi je za trenutek ustavilo srce. ''Ne saj ne more biti res! Pa ne moj Brunooo. ''
Bolečine se ne da opisati, ki sem jo doživljala takrat in jo še doživljam danes. Čeprav te že eno leto ni več med nami. Ne mine dan, da ne bi jokala za tabo. Danes bo zate gorelo že dvanajst lučk, za vsak mesec ena.
Dve leti nazaj pa je za mavrico odšel naš dragi prijatelj, naša mala ''pošast'' vietnamski prašiček Mucko. Bila sta najboljša prijatelja. Upam,da sta tam, kjer sta srečna in se še naprej veselo igrata. Na našem dvorišču nekaj manjka, ni več isto. Draga prijatelja, imava vaju neizmerno radi in vaju zelo pogrešava.
Z žalostjo v srcu, mama Brigita in big sister Melanie
Komentiraj
Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti. Uredništvo si pridržuje pravico do izbrisa komentarjev, ki žalijo, javno spodbujajo sovraštvo, razdor ali nestrpnost, so prekomerno obsceni, oglašujejo, na kakršenkoli način kršijo zakonodajo Republike Slovenije ali huje kršijo splošne pogoje uporabe spletnega portala.





