01.11.2013
V spomin: Saba
Pravijo, da čas celi rane. Verjemi mi, draga moja Saba, da ni tako. Še vedno te močno pogrešam in ne mine dan, da se ne spomnim nate in na najinih 12 skupnih let. Bila si ljubljena tukaj, bodi ljubljena tudi "onkraj mavrice", kjer si zdaj doma. Zdenka
Zgodbo in fotografijo za rubriko V SPOMIN nam lahko pošljete na info@pesmojprijatelj.si.
Komentiraj
Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti. Uredništvo si pridržuje pravico do izbrisa komentarjev, ki žalijo, javno spodbujajo sovraštvo, razdor ali nestrpnost, so prekomerno obsceni, oglašujejo, na kakršenkoli način kršijo zakonodajo Republike Slovenije ali huje kršijo splošne pogoje uporabe spletnega portala.



